Posiłki regeneracyjne z dowozem

      

      Firma Centrum Cateringowe obsługuje także podmioty gospodarcze które to są prawnie zobowiązane do zapewnienia swoim pracownikom posiłków regeneracyjnych i należą do nich firmy budowlane, firmy produkcyjne (rozp.Rady Ministrów Dz. U. Nr 60 poz. 279 z 1996 r.).

Nasze posiłki spełniają nie tylko wymogi kaloryczności około 1000 kcal ale także charakteryzują się dobrą jakością i obfitością serwowanych przez nas potraw.

 

Świadczone przez nas usługi produkcji posiłków regeneracyjnych mogą mieć formę np.:

1. Zupa 500ml + wkładka mięsna 100g + 1/4 bochenka chleba 


2. Zupa 500ml + 1/4 bochenka chleba


3. Drugie danie obiadu tj. porcja mięsa 120g + ziemniaki 300g + surówka 2 *200 ml


4. Zupa 500ml + II danie


Jesteśmy partnerem elastycznym - słuchamy oczekiwań, jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania dotyczące potraw spoza standardowej oferty, ilości, godzin dostaw, itp.

 

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową waszej firmy.

Ceny i asortyment w ofercie dla firm mogą być ustalane indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu omówienia oferty i warunków współpracy, w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Więcej informacji na temat zorganizowanych obiadów dla firm, formy rozliczeń, ceny uzyskają Państwo pod numerem telefonu 506 801 426 lub adresem mailowym centrum-cateringowe@wp.pl .

 

pobierz Oferta_-posiki_regeneracyjne.pdf Oferta_-posiki_regeneracyjne.pdf